║Schopnosti

nové animace chopností-piper

19. října 2006 v 6:43 | Vaše Evča =)
MOLEKULÁRNÍ URYCHLOVÁNÍ

Chris

4. května 2006 v 20:03

Schopnosti Chrise


TELEKINEZE
Druh moci: Aktivní
Ovládána: Rukama
Popis: Totožná schopnost s Prueninou.Jediný rozdíl je,že CHris používá na odhazování předmětů.lidí apod. pouze ručky:)))

TRANSPORTOVÁNÍ
Druh moci: Aktivní
Ovládána: Chtíčem
Popis: Schopnost totožná s Leovou a Paiginou.Chris má tuto schopnost nejspíše po otci,jímž je právě Leo.Velice se mu hodila,protože jí používal jako světlonoš,když se Leo stal starším a .

Waiet

4. května 2006 v 19:27
WYATT MATTHEW HALLIWELL
Léčení:
Popis:
Wyatt ještě jako nenarozené miminko v bříšku dokázal vyléčit zranění své matky Piper, když na ni zaútočil démon.

Přitahování:
Přitahování předmětů, je schopnost podobná telekinezi, ale na rozdíl od ní, předměty nelétají vzduchem, ale transportují se přímo do rukou.


Ochranný štít:
Popis:
Velmi praktická dovednost pro mimino, na které stále někdo útočí. Když se Wyatt cítí v nebezpečí, utvoří se kolem něj téměř nepřekonatelný ochranný štít z modrého světla. Dělá to prakticky při každém vyrušení, nebo mu také stačí říct: "Wyatt, danger (nebezpečí)." Jeho moc dokáže ochránit i člověka, který ho drží v náručí.


Transportování:
Popis: Wyatt se dokáže nejen přenést, ale i vycítit a najít určitou osobu. Případně transportuje i toho, kdo ho drží v náručí
Zhmotňování:
Schopnosti z budoucnosti:

Cole

4. května 2006 v 19:10
COLE:
Energetické koule:
Popis: Koule modrého světla, která okamžitě zabíjí. U Cola je to jedna z nejvyužívanějších schopností. Tuto schopnost ovládají i ostatní silní démoni či mocnější zaklínači.


Transport démonů:
Popis:
Typický druh démonského transportu totožného i co do efektů- přesněji řečeno ten s rozvlněním.


Spalování:
Popis: oblíbená schopnost démonů a zaklínačů, kterou ovšem nepoužívají při soubojích, protože je trošku nepraktická. Nejúčinnější je na stojící cíl, který nechávají pohybem ruky zmizet v plamenech.

Proměna v démona:
Popis:
Cole se dokáže během mžiku proměnit ve svou démonickou část- Balthazara, je to tak trochu obdoba morfování, ale tato schopnost je jen částečně ovladatelná, protože je reflexivní, teče-li Colovi do bot, promění se i proti své vůli v démona a jeho síla i síla jeho schopností vzroste.
Propůjčené schopnosti:
Seznam schopností a dílů:
Cole měl mnoho schopností, výše jsou vyjmenována jen ty nejužívanější, vyjmenování všech propůjčených by bylo na dlouho, proto zde uvádím jen seznam těch nejdůležitějších- od dílu 4x13 Charmed And Dangerous, získal schopnosti zdroje, tj. vrhání fireballů, ohnivý transport, vytváření, morfování… čili měl prakticky neomezenou moc o kterou však v díle 4x20 Long Live The Queen přišel, ale v posledním díle té samé zase nějaké schopnosti nasbíral a stal se opět velice mocným. V páté sérii byl dokonce ještě mocnějším, protože byl nezničitelný, když pak v díle 5x12 Centennial Charmed získal síly Avatara (neutrální neomezená moc), změnil realitu, aby mohl být opět s Phoebe, ovšem v alternativním světě se nic z předchozích věcí nestalo a tak tam byl stále démonem Balthazarem, díky čemuž ho mohli čarodějky definitivně zničit.

leo

4. května 2006 v 17:24
LEO:
Transportování :
Popis:
Transportování(raději se tu budu vyhýbat StarTrekovskému teleportování:) je velmi dobrý způsob pro překonávání velkých vzdáleností a možnost dostat se do nepřístupných míst. Výhodou je, že se může provádět v jakékoliv poloze a může s sebou vzít i nějakou osobu či předmět. Schopnost ovládají jen světlonošové, vyjímkou je Paige.


Léčení:
Popis: Léčení je hojně využívanou schopností- pouhým přiložením rukou dokáže vyléčit téměř jakékoliv zranění, ale pouze tehdy, je-li to dáno. Mrtvé pomocí této schopnosti oživit nejde.

Levitace:
Popis: Totožná s Phoebinou schopností, ale Leo ji téměř nevyužívá.


Zneviditelňování:
Popis: Když Leo povýšil na staršího, dostal tuto skvělou schopnost, pomocí niž se může skrýt a třeba špiclovat Chrise :o)

Obnovování :
stačí ruce položit nad nějakou věc a ta se obnoví
Vycítění:
díky této schopnosti Leo vycítí své svěřence:-) )
Sežehnutí:
stejnou schopnost zdědil i Wyatt. A dokáže ní zničit řadu démonů
Přeměna:
Ohřívání:
Návrat času:

paige

4. května 2006 v 14:34
PAIGE:
Transportování :
Popis:
Transportování(raději se tu budu vyhýbat StarTrekovskému teleportování:) je velmi dobrý způsob pro překonávání velkých vzdáleností a možnost dostat se do nepřístupných míst. Výhodou je, že se může provádět v jakékoliv poloze a může s sebou vzít i nějakou osobu či předmět. Paige je s touto schopností tak trochu vyjímka, neboť ji mají jen světlonošové, kterým ona není- zdědila ji po svém otci Samovi.

Přitahování:
Popis: Přitahování předmětů, je schopnost podobná telekinezi, ale na rozdíl od ní, předměty nelétají vzduchem, ale transportují se přímo do Paiginých něžných ruček, efekt je stejný jako u normálního transportu.
Léčení: Popis: Tuto schpnost získá až v pozdějších dílech. Myslím, že v 8.serii. Využívá ji stejně jako Leo. Přiloží ruce nad ránu a začíná léčit. Je to velmi užitečná schopnost.

phoebe

4. května 2006 v 14:21
PHOEBE:
Předtuchy:
Popis:
Velmi důležitá schopnost, díky které dokáže vidět současnost, budoucnost či minulost, k uskutečnění vidění stačí jen dotknout se jakoukoliv částí těla určité věci- pokud se dostaví nějaké vidění, Phoebe je pak na chvíli mimo sebe- zavře oči a černobíle vidí nějaký výjev, často to bývá znamení že má dané osobě pomoci. Pokud drží určitou věc v rukách a soustředí se na ni, dokáže vidění i vyvolat.


Levitace:Popis: Levitace je aktivní silou, kterou si Phoebe vždy tak přála. I když se může zdát, že je celkem k ničemu, není to vůbec pravda- v kombinaci s bojovými uměními, které se Phoebe naučila je velmi mocnou zbraní a nejednou jí pomohla z velkých problémů (nebo ji do nich dostala:)
Empatie:
Popis:
Phoebina druhá pasivní schopnost, která jí ovšem spíš problémy způsobuje než jí s nimi pomáhá. Díky této schopnosti cítí Phoebe emoce druhých, ví, když před ní něco skrývají, ví kdy jsou naštvaní… zprvu byly těmito emocemi úplně zahlcena a chovala se podle nich- se svým přítelem se přestala chtít stýkat, protože vždy jejich setkání končilo sexem a dokonce rozpoutala i nějakou tu bitku. Ale posléze už se naučila alespoň trochu kontrolovat.

Prue

4. května 2006 v 14:13
PRUE:
Telekineze:
Popis: Hýbat předměty může celkem dvěma způsoby: 1. Pomocí očí- stačí jí zadívat se na určitý cíl a přimhouřit oči, poté už díky své vůli může s cílem libovolně pohybovat. 2. Pomocí rukou- o něco účinnější metoda, jak pohnout s předmětem nebo odmrštit osobu, stačí jen rukou vykonat pohyb na stranu na kterou chce, aby se cíl pohnul.


Astrální projekce:
Popis: Astrální projekce je velmi dobrá schopnost, díky které se Prue dokáže ocitnout na jiném místě a to i dosti vzdáleném nebo běžně nepřístupném, stačí si jen slně přát ocitnout se na onom místě, poté její tělo upadne do transu a na cílovém místě se objeví její astrální tělo, které ovšem nemá schopnost telekineze.

piper

4. května 2006 v 14:09
PIPER:
Zmrazování času:
Popis:
Díky ní dokáže zmrazit jakéhokoliv člověka a až na vyjímky i démona či čaroděje, na dobré čarodějky tato schopnost nemá žádný vliv, takže se nemusí bát je používat ve společnosti sester. K použití jí stačí jen dát před sebe obě ruce a roztáhnout prsty od sebe. Z počátku Piper svojí schopnost plně neovládala, ale později se naučila nejen zmrazovat, ale i rozmrazovat objekty dle své vůle, takže zmražení/rozmražení nemusí zasáhnout úplně všechny. Schopnost není plně závislá na její vůli, při leknutí často nechtěně něco zmrazí, což se někdy hodí, ale občas se to stává také příčinou mnohých problémů…


Molekulární urychlování:
Popis: Díky této schopnosti dokáže Piper urychlovat molekuly a tím nechat prakticky cokoliv nebo kohokoliv explodovat. Tato schopnost umožňuje zničit mnoho démonů a čarodějů i bez asistence zbylých sester, nicméně někteří mocní démoni jsou proti ní imuní nebo se po rozložení opět dokáží dát dohromady.
Schopnost jako bohyně:
 
 

Reklama