║Leo

Úmrtí Lea

20. března 2008 v 12:21 | Paige

Leo: (5x ???)

Leo umřel hned několikrát, poprvé v 2. Světové válce, poté ještě párkrát během své světlonošské kariéry, nicméně jeho "umrtí" jsou dost podivná, světlonoše totiž dokáže zabít jen šíp světlokaze, ale…
1x21: Láska je zlá
Tady Leo nejspíš umřel, ale jeho moc nemůže oživit mrtvé, nicméně Piper jej pomocí ní oživila, takže nebyl úplně mrtvý?
3x13: Nevěsta v temnotách
Zde Leo taky umřel-neumřel, Piper jej zmrazila na ledovou sochu a Phoebe rozkopla…
7x9: There's something about Leo
Zde Leo umíral v náručí své milované Piper, ale povedlo se mu vrátit čas a byl opět živý a zdravý.
7x13: Charmageddon
Jelikož chtěl upozornit sestry na Utopii a že vše není v pořádku, Avataři se ho zbavili.

Beyond Loch Ness

4. března 2008 v 19:36 | Paige
Náš slavný anděl Leo ze seriálu Čarodějky si v novém filmu Beyond Loch Ness zahrál postavu, která svým charakterem spadá někde mezi Indiana Jonese a posedlého lovce bájné Nessie. Tento film bohužel nepatří mezi megatrháky.....
O filmu:
James Murphy je synem kryptozoologa zabitého bájnou příšerou Loch Ness a jak už to tak v amerických filmech bývá, James kráčí ve šlépějích svého otce, aby nestvůru našel a zneškodnil, než ublíží více lidem. Krause si tuto roli prý vzal k srdci a vytvořil značně depresivní postavu - bez rodiny, bez radosti, bez čehokoli...

Film byl natáčen na jezeře ve Vancouveru v Kanadě. Obraz příšery Loch Ness filmaři vytvořili částečně pomocí mechanického robota a zbytek dotvořili počítačoví grafici ve studiu.
Trailer:

brian v časopisech( i jiní herci z chamrmed=))

10. ledna 2007 v 20:16 | Vaše Evča =)

brian foto

28. prosince 2006 v 16:13 | Vaše Evča =)

Leo foto

28. prosince 2006 v 16:10 | Vaše Evča =)

leo a čas

20. září 2006 v 17:53 | Vaše Evča =)

Nový

15. srpna 2006 v 14:02 | Vaše Evča =)

Leo

2. července 2006 v 20:35 | Vaše Evča =)
Leo Wyatt
Leo WyattRodokmen: Manžel Piper, otec Wyatta, Chrise a Melindy
Datum narození: 5. 6. 1924
Datum úmrtí: 1941 - od té doby světlonošem, následně starším, avatarem a na konec smrtelníkem
Povolání: doktor, instalatér
Schopnosti: schopnosti světlonošů, starších, avatarů
Série: od začátku 1. - do poloviny 8.
Hraje: Brian Krause

Leo Wyatt se narodil roku 1924 jako obyčejný smrtelník. Vystudoval medicínu a vzal si ženu jménem Lilly. Když přišla druhá světová válka sloužil tam Leo jako zdravotník. Během své služby však zemřel a protože za svého života to byl dobrý člověk, zachránil mnoho životů a dokonce mu po smrti věnovali Purpurové srdce, tak se za pomocí starších stal světlonošem a přijmul nový osud, stal se strážným andělem čarodějek.
Když Prue, Piper a Phoebe dostali své schopnosti a staly se čarodějkami, tak k nim byl přidělen právě Leo jako jejich světlonoš. Ze začátku se vydával za opraváře a tajně sestrám pomáhal. Zamiloval se do Piper a začal s ní chodit. Ovšem Phoebe ho jednou viděla jak levituje. Leo jí vše vysvětlil a Phoebe pochopila, malou chvíli to drželi pod pokličkou. Ovšem potom Lea postřelil světlokaz a vše bylo odhaleno. Tenkrát mu Piper zachránila život, ale zároveň se s ním na čas rozešla a začala chodit se sousedem Danem Gordonem.
Leo se kvůli Piper vzdal svých "křídel" a stal se smrtelníkem, což jeho vztahu s Piper očividně pomohlo a začal s ní znovu chodit. Leo ale nedokázal být bez své moci a pocit, že sestry nemůže ochraňovat ho donutil stát se znovu světlonošem. Piper pochopila, že ho bude milovat i jako světlonoše a za nějaký čas i přes protesty starších se Leo a Piper vzali a krátce na to se jim narodil syn Wyatt. Jenže po tom co byla polovina všech starších vyvražděna se Leo musel obětovat vzdát se rodiny a sám se stal starším. Dlouho od Piper ale nevydržel a za čas se jim narodil další syn - Chris Perry Halliwell.
Lea začali pronásledovat podivné bytosti - avataři, kteří ho donutili, aby se k ním přidal. Člověk nevěděl co si o něm má myslet. Nakonec se však zbavil veškeré své moci a stal se nadobro smrtelníkem a zdálo se, že konečně bude moct být s Piper šťastný. Bohužel tento sen se překazil když se jednou Piper před očima objevil anděl smrti, který přišel pro Lea. Ač se Piper všemožně snažila, tak Lea úplně ochránit nedokázala a tak byl nakonec zmrazen s tím, že pokud sestry vyhrají závěrečnou bitvu, Leo se bude moct vrátit mezi živé...
Tak se skutečně stalo, Leo s Piper konečně mohl začít nový život. Po očištění magické školy se dokonce vrátil na místo ředitele a začal opět vyučovat magicky nadané děti. Dokonce měli s Piper další dítě, tentokrát holčičku jménem Melinda. A tak Leo konečně začal žít život o kterém vždy snil.

foto 3

20. dubna 2006 v 17:13

foto 1

20. dubna 2006 v 16:56

Brian Krause

19. dubna 2006 v 17:05
Poprvé spatřil světlo světa 1. února 1969 v El Toru, Carifornii, USA. Na střední škole si Brian uvědomil, že chce být hercem. V šestnácti letech se přihlásil do herecké školy a začal pracovat v televizi. Nění mnoho lidí, kteří si ho pamatují z filmu Návrat do modré laguny, kde stvárnil hlavní roli, po boku Milly Jovovich.. Po boku Christine Taylor se objevil ve filmu "Breaking Free" a s Pamelou Anderson účinkoval v "Naked Souls". Před "Čarodějkami" se objevil v seriálech "Walker, Texas Ranger" a "Příběhy ze záhrobí". Mohli jste ho vidět také v hororu "Sleepwalkers".
V roce 2001 měl krátký románek s Alyssou Milano a před třemi lety se rozvedl s manželkou Beth, se kterou má osmiletého syna Jamena. Všichni nyní žijí v Los Angeles. Má mnoho koníčků, z té velké škály jsou asi hraní golfu, tenisu a basketbalu, ale nejhlavnější jsou závodní auta. Jeho slabou stránkou je, že kouří.
 
 

Reklama