║Darryl Morris

dorian foto

13. ledna 2007 v 12:10 | Vaše Evča =)

Dorian Gregory

13. ledna 2007 v 11:50 | Vaše Evča =)
Jméno: Dorian Gregory
Datum narození: 26. ledna 1971
Místo narození: Washington, D.C.
Barva očí: Hnědá
Znamení: Vodnář
Škola: Střední škola a Vysoká škola
Koníčky: Basketbal, Muzika
Dorian se narodil 26. ledna 1971 ve Washingtonu. Svoji kariéru odstartoval v různých divadlech, reklamách atd.. Hostoval například v seriálech "To je vražda, napsala", "Pacific Blue" nebo v "Supermanovi". Velká role přišla v seriálu "Baywatch Nigths". V těchto dnech dokončuje natáčení filmu Getting Played. Co o něm možná nevíte je, že vystudoval produkci, produkoval rapová hudební alba, pracoval jako DJ, trenér fitness, vyhazovač v klubech. Je zapojen do projektu na ochranu mládeže před kriminalitou a pracuje jako mluvčí Americké diabetické asociace.

Darryl

2. července 2006 v 20:37 | Vaše Evča =)
Daryl Morris
Darryl MorrisRodokmen: Přítel rodiny
Datum narození: 28.10. 1971
Povolání: Policejní Inspektor
Schopnosti: -
Série: od 1. - do konce 7.
Hraje: Dorian Gregory

Darryl Morris byl Andyho pracovní partner a nejlepší přítel. Se setrami se seznámil právě díky Andymu. Nějaký čas po jeho smrti se Darryl dozvídá tajemství sester a stává se jejich přítelem a nejen to... Sloužím jim jako informátor, protože pracuje na policii. Takže když se stane nějaká podivná vražda, Darryl podá děvčatům informace, aby to mohli vyřešit. Mnohokrát jim kryl záda, když byli z něčeho podezřelé a nezčetněkrát jim díky své práci pomohl porazit nějakého zloducha. Za nějaký čas se o Setrách dozví i Darrylova žena a jejich rodiny si jsou hodně blízké.
Tahle harmonie mezi Darrylem a sestrami končí, když sestry zase jednou kryl a dostal se do obrovských problémů. Tenkrát málem přišel o život a uvědomil si, že má rodinu a dospěl k rozhodnutí, že jeho život bude bez magie i sester mnohem klidnější. I když to pro něj bylo velmi těžké, tak s Halliwellovými ukončil veškerý kontakt a už s nimi nechtěl mít cokoli společného.
Po nějaké době si Darryl uvědomuje, že možná sestry odsoudil předčasně a po maličkých krůčcích se k nim opět přidává a snaží se jim pomáhat. Jakmile sestry nafingovali svoji vlastní smrt, Darryl ustupuje do pozadí a snaží se být dobrým otcem i manželem.

foto Derryl

26. dubna 2006 v 17:43
 
 

Reklama