║Chris

Úmrtí Chrise

20. března 2008 v 12:20 | Paige

Chris: (2x)

6x16: Námluvy Wyattova otce
Zde Chris zemře jen na chvíli tzv. zmizí. Ale pak je znovu počat díky Leovi a Piper.
6x23: Špatný, špatný svět,
druhá část
Aby zachránil Wyatta, riskne svůj život a umírá v náručí jeho otce.

Chris - jak šel čas

8. března 2008 v 15:04 | Paige
Novorozenec
Kojenec
Batole
Dítě
Dospělelí
Mno není k sežrání????

Novorozeně

8. března 2008 v 14:57 | Paige

new foto drew fuller

8. května 2007 v 10:40 | Vaše Evča =)

dospělý

26. října 2006 v 9:52 | Vaše Evča =)

větší

26. října 2006 v 9:34 | Vaše Evča =)

miminko

22. října 2006 v 17:43 | Vaše Evča =)

další foto chrise

13. května 2006 v 16:24 | Vaše Evča =)

Drew Fuller

5. května 2006 v 17:35
Drew Fuller
Drew Fuller přijal roly Chrise Petersona v úspěšném seriálu Charmed z produkce WB a tři sestry čarodějky tak získaly nového světlonoše, svého anděla strážného.
Jeho rodným městem se stalo Los Angeles v Kalifornii, kde se narodil 19. května 1980. Již ve dvanácti letech byl objeven agentem, když mu starý rodinný známý pomohl na přední stránku časopisu UCLA. Po několika letech se Drew rozhodl vstoupit do světa modelingu. Velmi rychle se stal top modelem pro tak prestižní společnosti jako Prada, Tommy Hilfiger nebo Club Med- a to mu tenkrát bylo pouhých šestnáct let. Jeho dobrý zevnějšek mu pomohl k přechodu do světa reklam a zajistil mu spousty zajímavých nabídek od firem jako například Subway, Toyota nebo Pepsi.
Drew začínal jako kriminálník Rod Farrell ve filmu Vampire Clan, kde si zahrál zfetovaného zabijáka, který o sobě prohlašuje, že je upír a brutálním způsobem zabije nevinnou rodinu z Floridy. Jeho další film, The One, vyhrál diváckou cenu na The Sundance filmovém festivalu. Dále hrál ve filmech Angels Don't Sleep Here a Close Call. Také se objevil v dramatu televize WB Black Sash.
Ve svém volném čase Drew rád hraje košíkovou, miluje horolezectví, surfování, snowboarding a tenis. V současné době bydlí ve svém domě v Los Angeles se svou věrnou společnicí- kočkou jménem Chad.

Chris Perry Haliiwell

5. května 2006 v 17:27
CHRIS PERRY HALLIWELL
Chris Perry byl syn Piper a Lea z budoucnosti vzdálené asi 22 let. Přišel z budoucnosti akorát včas aby záchránil Paige a nejen ji před Titány. Zprvu říkal, že přišel proto, aby zabránil Titánům spustošit svět, ale záhy se ukázalo že pravý důvod jeho návštěvy je ten, aby zachránil Wyatta před zlem. Potom co se stal Leo starším z Chrise se stal nový světlonoš sester. Dost dlouhou dobu byl takový tajemný a záludný, nikdo nevěděl jestli je dobrý, nebo zlý. K smrti nenáviděl Lea - svého otce. Důvod byl ten že Leo v budoucnosti měl daleko větší zájem o Wyatta než o něj. Postupem času se ukázalo, že Chris není hrozba a že opravdu chce pomoct. Jeho další problém byl v tom jestli se vůbec narodí, protože Piper a Leo se k sobě v přítomnosti moc neměli, ale nakonec to vyšlo a tak se Chris nemusel strachovat a dokonce se usmířil i s Leem. Piper otěhotněla a zatím co Chris z přítomnosti byl na cestě, Chris z budoucnosti se chystal zpět do své doby. Vypadalo to jako by se všechno vyřešilo: Titáni byli poraženi, Wyatt zachráněn a tak se Chris rozhodl odejít. Gideon však zradil a při pokusu zabít Wyatta bodl Chrise očarovanou dýkou. Leo ho nemohl vyléčit, protože dýka byla pod silným kouzlem. Chris z budoucnosti zemřel. Ale Chris z přítomnosti se teprve narodil...
Chrise dabuje Filip Jančík.

foto

20. dubna 2006 v 16:49
 
 

Reklama