║6.serie

Pipeer a Leo

11. srpna 2006 v 19:48 | Vaše Evča =)

Leo a Chris

11. srpna 2006 v 19:45 | Vaše Evča =)

Chris v 6.serii

11. srpna 2006 v 19:41 | Vaše Evča =)

Leo v 6.serii

11. srpna 2006 v 19:35 | Vaše Evča =)

Paige v 6.serii

11. srpna 2006 v 19:29 | Vaše Evča =)

Piper v 6.serii

9. srpna 2006 v 15:18 | Vaše Evča =)

společně II.

9. srpna 2006 v 15:10 | Vaše Evča =)

společně 6.serie

9. srpna 2006 v 15:07 | Vaše Evča =)

Phoebe 6.serie

9. srpna 2006 v 14:52 | Vaše Evča =)

ostatni

3. června 2006 v 15:43 | Vaše Evča =)

spolu

3. června 2006 v 15:39 | Vaše Evča =)

phoebe v 6.serii

3. června 2006 v 15:30 | Vaše Evča =)

paige v 6.serii

3. června 2006 v 15:23 | Vaše Evča =)

piper v 6.serii

3. června 2006 v 15:06 | Vaše Evča =)

zdroj textu3

6. května 2006 v 11:15

další fotečky 6.serie

26. dubna 2006 v 15:34

foto 6.serie

26. dubna 2006 v 15:26

23x6

26. dubna 2006 v 15:15
23: It's A Bad, Bad, Bad, Bad World Part 2
Leo hned léčí postřelenou Phoebe. Phoebe a Paige jdou rychle za Piper do nemocnice a Leo jde hledat Gideona. Chris hlídá Waieta. Paige s Phoebe zjistí, že je pořád den a za každý přestupek se tvrdě trestá. Všichni jsou hrozně usměvavý. Postihlo to i Piper a nechce uvěřit tomu, že by Gideon chtěl zabít Waieta. Gideon se spojil s Barbasem, aby mu pomohl. Ten našeptal Piper, aby použila proti sestrám kouzlo, které jim pomůže se usadit v novém světě. Paige a Phoebe přišli na to, jak se Gideon domlouval se zlým světem a domluvily se také se svými protějšky co budou dělat.Když to chtěly říct Leovi a Chrisovi postihlo je Piperčino kouzlo a byly usměvavé a šly honem zase za Piper. Leo přiše na to, jak Gideona najít. Chris opět hlídal Waieta. Do podkroví přišel Gideon a chtěl vzít Waieta. Chris se mu ale postavil do cesty a Gideon ho bodl nožem. v nemocnici viděl leo Waieta, který vyrostl a probodl ho exkalibrem. Bylo to díky kouzlu Barbase. Leo hned letěl ke Chrisovi, kde uviděl , jak Gideon odnáší Waieta. Snažil se vzléit Chrise, ale nešlo to , protože to mohl jen Gideon. Letěl tedy za Phoebe a Paige do nemocnice, kde jim řekl o rodině a co je pro ně nejdůležitější a kouzla je zbavil. Paige pak letěla za Chrisem, kde na ni číhala policie i s Darilem, kteří přišli zatknout Chrise. Leo se šel poradit za svým zlým protějškem a Phoebe byla u Piper, která měla komplikace s porodem. Leo zabil Gideona, tak zase zparvil rovnováhu světů, protože vykonal moc velké zlo. Chris zemřel v Leově náručí a pak zmizel.Moc velkej doják. a Piper mě´álem vykrvácela, ale po vrácení světů zpátky ji doktoři vyléčili a porodila překvapivě chalpečka:-)

22x6

26. dubna 2006 v 15:04
22: It's A Bad, Bad, Bad, Bad World Part 1
Leo a Chris se snaží vymyslet lektrvar , který by posla Chrise domů. Gideon jim to ale překazí, takže se si Leo myslí, že to nefunguje. Gideon pošle Lea a Chrise přes portál do opačného světa a z opačného( zlého ) světa přide sem zlý Leo a Chris. Nikdo neví co se stalo a mezitím zlý Leo a Chris mlátí Derila, aby jim něco řekl. V opačném světě z toho taky nemají radost a proto vymyslí kouzlo. Phoebe a Paige jdou taky do zlého světa najít Lea a Chrise. Poperou se tam se svými zlými protějšky a pak spolu vymslí, ajk se dostat zase zpátky domů. Mezitím volá Piper , že je už v nemocnice a že bude rodit ať přijedou. Když se ale vrátí, tak zjistí, že je ten svět nějak moooc hodný. Phoebe zaponěla přeparkovat, a tak ji strážník postřelil.

21x6

26. dubna 2006 v 14:57
21: Witch wars
Gideon se pokouší zničit sestry jedním z nejohavnějších způsobů- vyhlásí soutěž, ve které se zúčastnění démoni pokoušejí sestry zabít. Vítěz bere vše: jejich životy, moc i dítě. Chris spěchá na sestry, protože ví, ať už Wyatta promění ve zlého cokoliv, stane se to před jeho narozením a Piper bude brzo rodit. Phoebe má teorii-v poslední době se děje kolem jejich domu až příliš mnoho zločinů. Může být ten dotyčný někdo, koho znají a důvěřují? Piper se bojí o Wyatta a začíná všechny ve škole prověřovat. Paige je znepokojená tím, že její sestry neberou zabijáky čarodějek vážně. Zvláště se bojí o Phoebe, která je teď bez schopností.Gideon se bojí, že sestry začnou Phoebeině teorii věřit-že on, blízký přítel, jde po Wyattovi. Tak se dohodne s producenty ''Čaroklání''-pokud se postarají o sestry, ''nezruší'' jejich show. Když už Phoebe nemá své schopnosti, rozhodne se požádat o lidskou pomoc. Navštíví novináře z Bay Mirror, který se zajímá o případy tohoto typu. Řekne jí, že by se měla zaměřit na muže-bělocha ve věku mezi 20 až 50 lety, kterému věří a má tu moc. Předtím než to může prověřit, ''Čaroklání'' začíná. Tři démoni napadnou čarodějku, ale místo toho, aby jí zabili, jen jí ukradnou nečarodějný přívěšek. Gideon řekne o tomto případu Chrisovi a Paige a ti se za ní vydávají. Zatím, Gideon rozestaví po domě kamery. Jeden démon si změní podobu na reportéra od Phoebe z práce a napadne ji. Druhý démon se snaží nalákat sestry na ten přívěšek. Ale Paige a Leo ho zničí. Pak najdou krystal, který slouží jako mini televize. V domě, světlokaz zabije čarodějku a zraní Chrise. Pak jde světlokaz po Phoebe a zabijé démona, který se jí snažil zabít a vysaje z něj jeho moc. Naštěstí, Paige přenese Phoebe do bezpečí. Tak si jde světlokaz do studia pro výhru, ale je podveden a zabit producenty a ti jdou sami po sestrách. Gideon zprovozní krystal a sestry mohou vidět, co producenti dělají. Paige a Chris jdou zpět do domu, aby dostali démona-producenta. A Phoebe a Leo jdou do studia, kde vysajou moc démonky-producentky, kterou pak Phoebe použije a zničí démona u nich na půdě. Ale ani to není vše a Phoebe se přenáší do démonského baru, kde zničí všechny démony.Jediná možnost, jak odebrat Phoebe síly je jí bodnout. Tak tedy Paige udělá a Leo jí vyléčí. V Magické škole, všichni slaví, že ochránili Wyatta. Zatím, Gideon slaví, že se mu povedlo setřást sestry.
 
 

Reklama