11.prosinec 2007-Crimes and Witch Deanors

15. prosince 2007 v 12:22 | Vaše Evča =) |  ║Televize a charmed

V San Francisku řádí sériový vrah a Darryl prosí sestry, aby mu pomohli se sbíráním důkazů. Když to holky udělají, zjistí, že všechny důkazy ukazují na Darryla. Leo a Chris to tak nechtějí nechat a seženou magicky nové důkazy. Mezitím se Čarodějky nechají Gideonem odvést do temného limbu (jako v 4.04), kde se má konat tribunál.
Tribunál se sestává z dvou démonů (Crill & Thrask), a dvou Leových kolegů (Adair & Aramis). Piper, Phoebe a Paige chtějí vysvětlit své počínání ohledně Darylla. Zjistí, že jejich protistrana je démon strachu Barbas, který se snaží dokázat, že čarodějky jsou příliš lehkomyslné při používání svých sil a měli by být potrestány. Během projednání vyjde najevo, že Barbas použil Phanthasma, aby k vraždě přivedl jednoho z Daryllových kolegů. Takže je vražda na Darryla. Barbas mezitím povolá Čističe, kteří mluví o tom, co všechno museli kvůli sestrám retušovat. Pak Barbas promítá holografické záběry, kde můžeme mimo jiné vidět, kolik policistů zemřelo neobjasnitelnou démonickou smrtí. Smrt Andyho, smrt inspektora Sheridena, který se snažil dostat Colea, smrt aganta Jackmana, který ve skutečnosti lovil čarodějky… Přestože Barbas tribunál nepokrytě obelhává, jsou sestry potrestány. Porota dojde k rozhodnutí, že odebere Phoebe její schopnosti, dokud se neprokáže, že je jich hodna. V tomto díle bychom měli vidět scény ze starých dílů včetně Prue a Colea.
fotky:
trailer:
celý díl:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí můj blog?

Je to tu super!! 47.4% (287)
Líbí se mi. 16.3% (99)
dobré... 8.3% (50)
hmmm.... ujde to 7.8% (47)
nic moc! 7.1% (43)
už se sem nikdy nevrátím.... 13.2% (80)

Komentáře

1 mona mona | Web | 15. prosince 2007 v 12:34 | Reagovat

ahoj promin ze otravuju ale jak se tak divam tak mas nadherny blog a u me je ted soutez o nej blog tak pokud budes mit zajem tak se prihlas byla bych moc rada tak ahoj mas to tu super:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.