15x4

16. dubna 2006 v 13:12 |  ║4.serie
15: Marry-Go-Round
Phoebe doslova běsní. Na její svatební den musí být všechno perfektní. Cole se od Věštkyně dozví, že pokud uzavře s Phoebe sňatek v kostele, bude jejich syn nejmocnějším dobrou magií obdařeným dítětem v historii. Naopak pokud se mu ji podaří přimět k temné svatbě, bude dítě vládcem podsvětí po otci. Má to však háček, tedy několik. Svatba se musí odehrát v noci na hřbitově, vede ji kněz-démon a ženich při ní pije krev nevěsty.
V domě Haliwellů se mezitím koná slavnostní večeře. Mezi pozvanými jsou i Darryl a Viktor, na kterém je stále vidět, že z Lea jako svého zetě není moc nadšený (ehm, že by špatné vzpomínky na Sama?). Paige dostane tarotové karty, které si jen tak vyloží na budoucnost novomanželů. Vyjdou jí milenci, pochybnost a smrt. Nicméně nikdo jí nebere vážně.
Piper a Phoebe vzpomínají na její svatbu s Leem. Na Prue, která ji málem překazila, a tak vůbec. Cole se mezitím ze všech sil snaží svatbu překazit. Má v plánu poslat na sestry démona a vyvolat spor mezi Phoebe a Paige. Přenese se na půdu, kde visí Phoebiny svatební šaty a vymění je. Pheobe zuří na Paige, která je měla za úkol vyzvednout. Paige si ji snaží udobřit a přinese jí svůj noční krém, jenže neví, že ho Cole očaroval. Takže ráno má Phoebe obličej plný nevzhledných pupínků. Je totálně zoufalá. Paige se na jejich odstranění pokusí použít kouzlo, které už jí mnohokrát fungovalo. Jenže teď vzhledem k Coleově další intervenci se kouzlo nepovede a Phoebe zneviditelní. Sestry přesto jedou do kostela a snaží se na něco přijít. Nakonec v zoufalství, aby obřad mohl proběhnout, přenese Paige kouzlo na sebe. V kostele se objeví i věštkyně a ujišťuje Colea, že démon, který má sestry napadnou, čeká jen na rozkaz. Během obřadu skutečně zaútočí. Sestry ho musí v boční kapli zlikvidovat, nešťastná Phoebe odvolá svatbu. Ostatky démona odnesou na hřbitov, protože když ho nepohřbí do svaté půdu, znovu ožije. Phoebe se najednou rozhodne, že počkají až se materializuje a ona se ho zeptá, kdo chtěl překazit její svatbu. Cole ji od toho pochopitelně zrazuje, jenže ona už je pevně rozhodnutá. Démon označí Colea, ale ten neztratí nervy, zničí ho a přemění se ve Věštkyni. Pak řekne sestrám, že skutečný Cole leží v bezvědomí v mausoleu. Když tam sestry s Leem doběhnou, stačí se Cole transportovat. V hrobce je už připravená kaple, kde podivný mnich zapaluje svíce. Cole navrhne nečekat a provést obřad nyní, Phoebe souhlasí. Cole jí podá růži a ona se píchne do prstu. Její budoucí manžel jí kapku krve láskyplně slízne. Pak si řeknou své ano. Je noc, jsou na hřbitově, obřad vedl démon a on pil její krev. Dokonáno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.